Haber

Batuhan Karadeniz’den Sumudica’ya ağır eleştiri: Karaktersiz…

Süper Lig’in 23. haftasında son dakikada attığı golle Gaziantep FK’yı 2-1 mağlup eden Marius Sumudica, maça damgasını vurdu.

Oyuncu değiştirmediği için eleştirilen Rumen teknik adam, F.Bahçe taraftarları tarafından eleştiri yağmuruna tutulurken; Batuhan Karadeniz, SkySpor Youtube kanalında Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Kerem’e ıslık çalan herkese yazıklar olsun”

Kerem Aktürkoğlu’na ıslık çalan herkese yazıklar olsun. Bu ülkede Türk aktörlerin yetişmesi zor. Aynı zamanda iyi bir Milli Takım oyuncusu. Kerem’e ıslık çalan hiçbir Galatasaray taraftarı ‘Ben Galatasaray taraftarıyım’ dememelidir. Kerem burada formasını çıkarıyor. Gerçekten haklı. Kerem’in sonuna kadar arkasındayım. Bu durumda bu çocuğa ıslık çalınmayacak. Bu çocuğun arkasında nasıl durmazsınız? Git ıslık çal Tete! Ndombele’ye ıslık çal!

“Tete’yi çabuk gönder”

Bir sol bek, bir sağ bek, bir 8 numara ve bir çift kanat oynayabilen oyuncu. 30 milyon euro az bir miktar değil. 10 milyon avroyu 3-4 transfere bağlarsınız, geri kalan 20 milyon avroyu da maaş ödersiniz. Bu Tete’yi hemen gönderin! Lincoln Tete’yi satarsa ​​Lincoln’e plaket vereceğim!

“Sumudica ağır palyaço”

Sumudica, Antep halkının dertlerini çözmüş, geri zekalı, karaktersiz bir adamdır. O tam bir şakacı! Ben bunun bir teknik direktör olduğuna da inanmıyorum. Bugün tüm Türkiye’ye gösterdiğiniz şey rezalettir. Bir sistemi veya teknik yöneticisi olduğuna inanmıyorum. Savunmada 10, forvette 1 kişiyle Dragus mu Gragush mu ne yaptığı belli değil. Utanç verici bir sözde teknik yönetici.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu