Haber

Bakan Varank’tan Nazilli’deki projelere destek sözü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Nazilli ilçesine yaptığı ziyaret çerçevesinde Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile görüşmeye geldi ve ilçede hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi verdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Nazilli’yi ziyaret etti. İlçede hayata geçirilmesi planlanan projelere ilişkin sunumun ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Nazilli’nin Toygar İlçesi’nde yapılacak 2. Organize Sanayi Bölgesi için gerekli tüm desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

“Ben Nazilli Bakanıyım”

Sümerbank Fabrikası’na Teknopark yapılması için çalışmalara başlanacağını kaydeden Bakan Varank, “Arkadaşlarımız gerekli fizibilite çalışmalarını yapacak. Sümerbank Fabrikası güzel bir teknopark olabilir. Teknolojiden anlayan gençler için güzel bir merkez haline gelebilir.” İyi bir proje çıkarsa destekleyeceğiz. Bizim için sıkıntı yok. “Biz her şeyin önünü açacağız. Bundan sonra Nazilli’nin Bakanı benim.”

“Nazilli’de yatırım hasreti bitiyor”

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Önder Özcan, “Bakanımızın ziyareti bizleri çok mutlu etti. Nazilli’ye verdiği destek bizler için çok değerli. Gerekenleri sağlamaya hazır olduklarını ifade ettiler. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak destek. Nazilli’mizin yıllarca hasretini çekmesini temenni ediyorum.” Yatırımları çok kısa sürede alacağız” dedi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu