Ekonomi

Turgut Reis Otobüs Firmaları Yolcu Taşımacılığından Çekiliyor

Turgut Reis Grubu’na ait Turgut Reis Otobüs İşletmeleri, yolcu taşımacılığı sektöründen çekilme kararı aldığını açıkladı.

Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt ilçesinde meydana gelen trajik trafik kazasının ardından otobüs işletmelerinin kapatılmasına karar veren Turgut Reis Grup Yürütme Konseyi Başkanı Turgut Reis, yaptığı yazılı açıklamada, “Vefat eden ve şehit olan muhterem hemşehrilerimizin acısını derinden hissediyorum. Kazada yaralananlar olarak, şahsım ve ailem olarak büyük bir acı ve üzüntü yaşadık. Bunu birlikte yaşadık” dedi.

Yönetim kurulu kararı ile otobüs işletmesini kapatma kararı alan Turgut Reis, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“27 yıldır Kars halkına hizmet veren Turgut Reis Otobüs İşletmesi bu trajik kaza nedeniyle yönetim kurulu kararı ile 20 Ağustos 2023 tarihi itibari ile faaliyetlerini durdurma kararı almıştır. Acı ve üzüntümüz devam etmektedir. bu kararı almamızın tek sebebi üzüntümüzün büyüklüğüdür.Kamuoyuna saygıyla duyuruyor, vefat eden hemşerilerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.” – KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu