Yaşam

9. Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu

2022 yılının bitmesine sayılı günler kala Altın Palmiyeler sahiplerini buldu. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Altın Palmiye Ödülleri’nde iş, sanat, televizyon, dizi ve sinema dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi. Etkinliğin sunuculuğunu Ece Erken ve Mehmet Çelik yaptı. Gecede düzenlenen Arslantepe Defilesi izleyenler tarafından ilgiyle izlendi.

HABERLER.COM’A TEŞEKKÜR PLAKASI

Altın Palmiye Ödülleri’nde Türkiye’nin en büyük haber portalı Haberler.com da basın camiasında yaptığı çalışmalardan dolayı plaketle ödüllendirildi.

BANU ALKAN VE MEHMET ALİ ERBİL’E ONUR ÖDÜLÜ

Yıllarını sinema ve şov dünyasına adayan iki isim Altın Palmiye Onur Ödülü’nün sahibi oldu. Mehmet Ali Erbil ve Banu Alkan ödüllerini almak için sahneye çıktıklarında eğlenceli anlar yaşandı. Ünlü rap müziği Sefo, Isabelle ile birlikte yılın rap müziği ödülünü kazandı.

TÜRK DÜNYASINDAN DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ

Gecenin değerli konuklarından biri de Aygerim Uzembayeva oldu. Uzembayeva, Türk-Kazakistan Kültür Elçisi unvanının sahibi oldu. Kazakistanlı genç model gecede büyük ilgi gördü.

Geceye renk katan isimler arasında Safiye Soyman ve Faik Öztürk de yer aldı.

KOKALALI DANS TAKIMI DA ÖDÜLLENDİRİLDİ

Gecede ödül alan isimler arasında Dance with Jackals ekibinden de iki isim yer aldı. Hakan Alım ve Didem Balçın ödüllerini aldı.

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı, “Tiyatroda En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü.

MÜSLÜMAN BABA ANILDI

Müslüm Gürses’in “Aklıma Damlalar” adlı müziğiyle milyonların beğenisini kazanan Semicenk, Yılın Alternatif Arabesk Müzik Sanatçısı ünvanını kazandı. Bu vesileyle Müslüm Gürses özel bir imajla anıldı. Gürses, anmanın ardından uzun süre alkışlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu